Zawodnicy POZB na Suzuki Boxing Promotion!

Czterech zawodników z Podkarpackiego Okręgowego Związku Bokserskiego 4.03 brało udział w prestiżowym turnieju w Kielcach organizowanym przez Polski Związek Bokserski! W Suzuki Boxing Promotion będą brać udział juniorzy, kadeci a nawet młodzicy, jest to szansa dla nich na zdobywanie doświadczenia na profesjonalnie zorganizowanych galach boksu olimpijskiego.

Norbert Parkosz (MUKS Iryda Mielec) – mierzy się z zawodnikiem z Buska-Zdroju Bartłomiejem Bernat i kontroluje swoją walkę od początku do końca dzięki czemu wygrywa 3:0.

Patryk Dudek (MUKS Iryda Mielec) mierzy się z zawodnikiem z Ukrainy Maksymem Kharechko, który nie tylko posiadał świetne warunki fizyczne, ale również duże doświadczenie ringowe. Patryk zwycięża 3:0 i kolejny raz udowadnia, że zajmuje godne miejsce w szeregach Reprezentacji Polski.

Samuel Kulik (Stal Rzeszów) mierzy się z zawodnikiem KKB RUSHH Kielce Hubertem Skrzyniarz. Kolejne pewne zwycięstwo 3:0 na korzyść POZB

W walce wieczoru mogliśmy zobaczyć Michała Akoto-Ampaw(Wisłok Rzeszów), który skrzyżował rękawice z Albertem Orłem z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, po bardzo emocjonującym pojedynku z werdyktem 2:1 niestety ręka przeciwnika Michała wędruje do góry.

Z naszymi zawodnikami na gale pojechali trenerzy : Paweł Rżany, Jarosław Nieć i Oskar Nguyen Van.

Dziękujemy za emocjonujące pojedynki. Nasze młode talenty z Podkarpacia pokazały się ze swojej najlepszej strony!!! Poniżej galeria zdjęć z gali: