ADAM TUTAK PRZEBYWA NA ZGRUPOWANIU KADRY REPREZENTACJI POLSKI SENIORÓW W ZAKOPANEM

Brązowy medalista Młodzieżowych Mistrzostw Polski oraz Mistrzostw Polski Seniorów na rok 2023, reprezentant klubu TEXOM Samuraj Sanok, a także duma naszego Podkarpacia – Adam Tutak dostąpił najwyższego zaszczytu i został powołany na zgrupowanie kadry Reprezentacji Polski Seniorów! Po wielu sukcesach pięściarskich osiągniętych w ostatnich latach, a przede wszystkim
w niedawno zakończonym roku 2023, został zauważony przez Trenerów Kadry Narodowej
i doceniony, dzięki powołaniu do reprezentowania naszego kraju. Wiadomy jest fakt, jak ogromnym wyróżnieniem jest możliwość noszenia polskiego Orzełka na swojej piersi.
Całe Podkarpacie jest dumne z tego, że kolejny pięściarz z naszego bokserskiego okręgu ma szansę szlifować i udowadniać swoje umiejętności pod okiem i w towarzystwie najlepszych w kraju. Trenerom Kadry dziękujemy za zaufanie i czujne „trenerskie oko”.
Adam serdecznie Ci gratulujemy i życzymy powodzenia! Jesteśmy pewni, że niedługo będziemy mogli podziwiać Cię podczas międzynarodowych występów jako Reprezentanta Polski.
Specjalnie gratulacje należą się Trenerom oraz Działaczom klubu TEXOM Samuraj Sanok! Składamy je na ręce niezastąpionych Artur Szychowski oraz Prezesa klubu Samuraj Sanok! Powołanie Adama to zwieńczenie Waszej wspaniałej pracy, jaką wykonujecie szkoląc i kształtując sanocką młodzież! To powód do dumy dla Sanoka oraz całego Podkarpacia! Gratulujemy!