JULIA TOPOROWSKA PRZEBYWA NA ZGRUPOWANIU KADRY NARODOWEJ KADETEK W WAŁCZU

Kilka dni temu pisaliśmy o Adamie Tutaku, który został powołany do reprezentowania biało-czerwonych barw, a już dziś możemy pochwalić się kolejnym ogromnym sukcesem! Tym razem utalentowana pięściarka z naszego województwa, Mistrzyni Polski Młodziczek na rok 2022, Wicemistrzyni Polski Kadetek w roku 2023, a także zdobywczyni złotego medalu na Pucharze Polski U-15 również w 2023 – Julia Toporowska reprezentująca Rzeszowski Klub Bokserski „Wisłok” została powołana przez Trenera Kadry Narodowej Kamila Gorząda na zgrupowanie, najlepszych w naszym kraju, kadetek! Od poniedziałku Julka ciężko trenuje w COS OPO w Wałczu, a to wszystko by jeszcze bardziej wzmocnić swoje bokserskie umiejętności i udowodnić swoją silną pozycję w Reprezentacji Polski.
Julia- serdecznie Ci gratulujemy i jesteśmy wdzięczni, że przynosisz tyle powodów do dumy dla całego Podkarpacia! Mocno trzymamy za Ciebie kciuki i wspieramy z całych sił! Wiemy, że pokażesz na co Cię stać – a stać na wiele!
Gratulujemy także całemu „Wisłokowi”, a przede wszystkim Trenerom tego klubu, a są to: Trener Rafał Toporowski – który ma podwójne powody do dumy, jako Trener, ale także jako Tata Julki, Trener Wojtek Lipa, Trener Franciszek Batóg, Trener Oskar Nguyen Van! Wyróżnienie w postaci powołania zawodniczki/zawodnika do reprezentowania naszego pięknego kraju, jest jednym z najbardziej wartościowych sukcesów trenerskich! Gratulacje!