Komunikat dotyczący startu podkarpackich zawodników w Mistrzostwach Polski Juniorów we Włocławku

Zgodnie z komunikatem organizacyjnym XIX MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW W BOKSIE , które odbędą się w dniach 23-27.09.2020r. we Włocławku, Podkarpacki Okręgowy Związek Bokserski zgłasza do udziału w w/w mistrzostwach następujących zawodników:
60kg. Kamil Robótka Stal Stalowa Wola Boxing Team
64kg. Dębiak Szymon Wisłok Rzeszów
69kg. Filip Dusza Iryda Mielec
75kg. Szymon Szmyd Stal Rzeszów
81kg. Krystian Kopeć Iryda Mielec
91kg. Wojciech Dyrkacz Stal Rzeszów
Opiekę trenerską sprawować będą :
Krzysztof Przepióra – Stal Rzeszów
Paweł Rżany – Iryda Mielec
Wymienieni zawodnicy zobowiązani są do:
1. Zapoznania się z regulaminem Mistrzostw Polski Juniorów, na stronie internetowej: http://pzb.com.pl/attachments/article/1649/Komunikat%20%20MP%20Junior%202020%20rok+++.pdf
2. Przekazania trenerom niezbędnych podpisanych oświadczeń w dniu wyjazdu na mistrzostwa znajdujących się na stronie internetowej : http://pzb.com.pl/aktualnosci/strefa-zwiazkowa/1649-komunikat-organizacyjny-mistrzostw-polski-juniorow-w-boksie-wloclawek-23-27-09-2020-r .
3. Wstawienia się w dniu wyjazdu w ustalonym miejscu przez trenerów opiekunów wraz z książeczką sportowo-lekarską z aktualnymi badaniami lekarskimi upoważniającymi do startu w zawodach bokserskich.
4. Zabrania sprzętu startowego (atestowane kaski i rękawice w kolorach niebieskim i czerwonym oraz koszulki i spodenki czerwone i niebieskie).
Koszty przejazdu i pobytu na MPJ wymienionych zawodników i trenerów pokrywa Podkarpacki Okręgowy Związek Bokserski w Rzeszowie
Ze sportowym pozdrowieniem
V-ce prezes ds. szkolenia przy POZB w Rzeszowie Andrzej Niedziałek