VI Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Boksie

 

Rzeszów, 28 lutego-1 marca 2015 r.

Najlepszy Kadet - Hubert Bukowiecki (Budo Krosno)

Najlepszy Junior - Marcin Majka (RKB Wisłok Rzeszów)

Najlepszy Senior - Maksymilian Gibadło (Budo Krosno)

Najlepsza Drużyna - RKB Wisłok Rzeszów

 

KADECI

 48 kg      
  FINAŁ      
  GRZESIK Wiktor - KARASIŃSKI Damian 1-2
  (Ring Sikorski St. Wola)   (Ring Sikorski St. Wola)  
         
 60 kg      
  FINAŁ      
  SOJKA Maksymilian - BUKOWIECKI Hubert 0-3
  (Gimnasjon Boguchwała)   (Budo Krosno)    
  1/2      
  GWIAZDOWSKI Bartek - SOJKA Maksymilian 0-3
  (Ring Sikorski St. Wola)   (Gimnasjon Boguchwała)    
  FĄFARA Mateusz - BUKOWIECKI Hubert 0-3
  (Stal Rzeszów)   (Budo Krosno)  
         
 63 kg      
  FINAŁ      
  BIELECKI Wiktor
- KURZAWA Jan TKO II
  (Feniks Stalowa Wola)   (Budo Krosno)    
         
 75 kg      
  FINAŁ      
  ZIOMEK Adam - GUBERNAT Norbert 3-0
  (Gimnasjon Boguchwała)   (Gimnasjon Boguchwała)    
  1/2      
  ZIOMEK Adam - SZYBIAK Wiktor 3-0
  (Gimnasjon Boguchwała)   (Niedźwiadki Przemyśl)    
         

 

JUNIORZY

 60 kg      
  FINAŁ      
  PARTYKA Patryk - WASZAJŁO Kamil 0-3
  (Feniks St. Wola)   (Legenda Jarosław)    
         
 69 kg      
  FINAŁ      
  JAROSZ Krystian - WOJNAROWSKI Bartłomiej TKO I
  (Gimnasjon Boguchwała)   (Budo Krosno)  
     
 
 75 kg      
  FINAŁ      
  ZBYRAD Jakub - MAJKA Marcin 0-3
         
  1/2      
  ZBYRAD Jakub - LIPIŃSKI Konrad 3-0
  (Wisłok Rzeszów)   (Morsy Dębica)  
  SZAJNAR Bartosz - MAJKA Marcin 0-3
  (Wisłok Rzeszów)   (Wisłok Rzeszów)  
         
 81 kg      
  FINAŁ      
  SURMIAK Dawid - OLECHOWSKI Miłosz TKO I
  (Stal Rzeszów)   (Ring Sikorski St. Wola)  
  1/2      
  SURMIAK Dawid - WOŁOS Patryk TKO II
  (Stal Rzeszów)   (Ring Sikorski St. Wola)  
         
 91 kg      
  FINAŁ      
  TUR Hubert - FORNAL Jakub 0-3
  (Feniks St. Wola)   (Ring Sikorski St. Wola)  

 

SENIORZY

 60 kg      
  FINAŁ      
  BARAN Paweł - KOZIOŁ Mateusz 3-0
  (Wisłok Rzeszów)   (Wisłok Rzeszów)  
  1/2      
  BARAN Paweł - MURIAS Sebastian 3-0
  (Wisłok Rzeszów)   (Gimnasjon Boguchwała)  
         
 64 kg      
  FINAŁ      
  KIDA Dominik - ZIÓŁKOWSKI Michał TKO II
  (Wisłok Rzeszów)   (Garda Nowa Dęba)  
         
 69 kg      
  FINAŁ      
  CZECH Kamil - GIBADŁO Maksymilian TKO II
         
  1/2      
  CZECH Kamil - KĘDZIOR Mateusz TKO III
  (Iryda Mielec)   (Gimnazjon Boguchwała)  
  DŁUGOSZ Rafał - GIBADŁO Maksymilian 0-3
  (Niedźwiadki Przemyśl)   (Budo Krosno)  
     
 
 75 kg      
  FINAŁ      
  KLIŚ Tomasz - ZIOMEK Mateusz 0-3
  (Stal Rzeszów)   (Wisłok Rzeszów)  
  1/2      
  KLIŚ Tomasz - ORTYLEWSKI Andrzej 3-0
  (Stal Rzeszów)   (Garda Nowa Dęba)  
  SIKORSKI Daniel - ZIOMEK Mateusz 0-3
  (Budo Krosno)   (Wisłok Rzeszów)  
     
 
 81 kg      
  FINAŁ      
  PLUCIŃSKI Maciej - GUŚCIORA Piotr 1-2
  (Budo Krosno)   (Stal Rzeszów)  
  1/2      
  DUDEK Daniel - PLUCIŃSKI Maciej 0-3
  (Stal Rzeszów)   (Budo Krosno)  
         
 91 kg      
  FINAŁ      
  BULIK Artur - JABŁOŃSKI Michał 0-3
         
  1/2      
  FORTUNA Sławomir - BULIK Artur 0-3
  (Budo Krosno)   (Legenda Jarosław)  
  JABŁOŃSKI Michał - BUREK Wojciech KO I
  (Wisłok Rzeszów)   (Iryda Mielec)  

 

Liczba komentarzy: 1

szyba 2015-03-11 15:12:03
Budo Krosno najbardziej perspektywiczny klub w Okregu.brawo.

Kalendarz 2015

Sponsorzy

Patroni Medialni

Liczba wizyt

  • 263165