VIII Międzynarodowy Turniej Bokserski im. St. Kiliana

 

Rzeszów, 12-14 czerwca 2015 r.

MŁODZIK  
50 kg      
FINAŁ      
BLEZIEŃ Gabriel - GOWAL Denis 0-3
(Morsy Dębica)   (Słowacja)  
       
56 kg      
FINAŁ      
WERESZCZAK Richard - ZINOWENKO Vadim 0-3
(Słowacja)   (Ukraina)  
       
       
KADET  
48 kg      
FINAŁ      
HAWRANKOWSKI Dominik - GINKEL Edwin
2-1
(Jawor Jaworzno)   (Niemcy)  
  -    
54 kg      
FINAŁ      
RUDNICKI Mateusz - BAMBURSKI Łukasz 3-0
(Wisłok Rzeszów)   (Hetman Zamość)  
  -    
60 kg      
FINAŁ
     
FISHER Moss - BUKOWIECKI Hubert TKO I
(Niemcy)   (Budo Krosno)  
  -    
63 kg      
FINAŁ
     
CHORALAMPIDIS E. - FĄFARA Mateusz TKO III
(Niemcy)   (Stal Rzeszów)  
       
75 kg      
FINAŁ      
SAUER Artur - ZIOMEK Adam 3-0
(Niemcy)   (Gimnasjon Boguchwała)  
       
       
JUNIORZY  
52 kg      
MURINA Albert - MIZIOŁEK Dawid 0-3
(Niemcy)   (Jawor Jaworzno)  
56 kg      
FINAŁ      
GIERADA Sebastian - STANG Jonas 2-1
(KSZO Ostrowiec)   (Niemcy)  
       
64 kg      
FINAŁ      
WAGNER Maksymilian - FENGLER Aleksander 1-2
(Niemcy)   (Niemcy)  
 1/2      
FENGLER Aleksander - SOLOD Wiktor 3-0 
(Niemcy)   (Ukraina)  
       
69 kg      
FINAŁ      
HARHAT Vitalij - HEDHILI Patryk 3-0
(Ukraina)   (KSZO Ostrowiec)  
 1/2      
OSADSKIJ Władysław - HEDHILI Patryk 1-2 
(Legenda Jarosław)   (KSZO Ostrowiec)  
       
75 kg      
FINAŁ      
ZBYRAD Jakub - MAJKA Marcin w. o.
1/2      
WALAWENDER Konrad - ZBYRAD Jakub 0-3
(Gimnazjon Boguchwała)
  (Wisłok Rzeszów)  
BEREŚ Jakub - MAJKA Marcin TKO II
(Wisłok Rzeszów)   (Wisłok Rzeszów)  
       
91 kg      
FINAŁ      
SURMIAK Dawid - HEJDA Marek TKO II
(Stal Rzeszów)   (Słowacja)  
       
+91 kg      
FINAŁ
     
KUCHNE Lucjan
- Hurny Patryk TKO II
(Niemcy)   (Słowacja)  
       
       
SENIORZY
 
60 kg      
FINAŁ      
PŁASIŃSKI Mateusz - MURIAS Sebastian TKO II
(Magic Boxing Brzesko)   (Gimnazjon Boguchwała)  
       
64 kg      
FINAŁ      
PAJĄK Rudolf - KIT Dimitri 0-3
(KSZO Ostrowiec Św.)   (Ukraina)  
1/2      
PAJĄK Rudolf - STEFANISZYN Stepan TKO III
(KSZO Ostrowiec Św.)   (Ukraina)  
       
69 kg      
FINAŁ      
NIKITIN Stepan - FALECKI Damian 0-3
1/2      
PIOTROWSKI Joachim - NIKITIN Stepan 0-3
(Morsy Dębica)
  (Niemcy)  
GIBADŁO Maksymilian - FALECKI Damian TKO III
(Budo Krosno)   (KSZO Ostrowiec)  
       
75 kg      
FINAŁ      
ZIOMEK Mateusz - KRAMHOLLER Yanik 3-0
1/2      
KLIŚ Tomasz - ZIOMEK Mateusz 0-3
(Stal Rzeszów)
  (Wisłok Rzeszów)  
DRELINSKIJ Yurij - KRAMHOLLER Yanik 0-3
(Ukraina)   (Niemcy)  
       
81 kg      
FINAŁ      
RIZUN Arsen - PLUCIŃSKI Maciej TKO II
(Ukraina)   (Budo Krosno)  
1/2      
GUŚCIORA Piotr - RIZUN Arsen 0-3
(Stal Rzeszów)   (Ukraina)  
       
91 kg      
FINAŁ      
HARLAMOV Vladen - DUDEK Daniel 0-3
(Ukraina)   (Stal Rzeszów)  
1/2      
HARLAMOV Vladen - SKREPTAN Mateusz 2-1
(Ukraina)   (Gimnazjon Boguchwała)  
       

 

Liczba komentarzy: 1

jp 2015-06-20 07:39:58
juz nikt nawet do pana smigla nie chce przyjezdzac tylu zawodnikow na 3 dni to na soboty bokserskie wiecej jest zawodnikow

Kalendarz 2015

Sponsorzy

Patroni Medialni

Liczba wizyt

  • 269405