Nowa odsłona strony POZB

W styczniu 2008 roku ruszyła strona internetowa Podkarpackiego Okręgowego Związku Bokserskiego. Teraz, po ponad 8 latach przyszedł czas na nową szatę graficzną.

W momencie zakładania strona POZB była jedną z nielicznych w kraju traktującą o boksie. Od samego początku każdy mógł tutaj znaleźć wyniki wszystkich imprez, w których biorą udział podkarpaccy pięściarze, zapowiedzi zawodów, zdjęcia oraz nagrania video z niektórych walk.

Przez 8 lat stronę odwiedziło 100,8 tys. użytkowników, którzy dokonali 904,8 tys odsłon. Wśród użytkowników dominują oczywiście Polacy (91,5 tys.), ale są także bywalcy z Wielkiej Brytanii (1,6 tys.), USA (1,5 tys.), Niemiec (0,8 tys.) oraz ponad 100 innych krajów świata.

Sporym zainteresowaniem cieszy się również profil strony na Facebooku. Polubiło go do tej pory ponad 540 osób.

Nowe oblicze strony to przede wszystkim większa przejrzystość i funkcjonalność. Dodaliśmy więcej kategorii, które pozwolą łatwo wyszukiwać interesujące Was artykuły. Łatwiej będzie można komentować i prowadzić dyskusje pod najbardziej ciekawymi artykułami. Galerie przedstawiane będą w atrakcyjny sposób. Bezpośrednia integracja strony z profilem na Facebooku pozwoli na automatyczne zamieszczanie wpisów w obu tych miejscach. Największą nowością jest bardzo czytelna i praktyczna wersja mobilna na telefony komórkowe.

logo_szerokie_400

Nowa strona Podkarpackiego OZB powstała dzięki wsparciu i współpracy z serwisem PodkarpackiSport.pl. Będzie ona nadal dostępna pod nie zmienionym adresem pozb.pl, ale traficie do nas również wpisując adres boks.podkarpackisport.pl.

Nowa szata graficzna obejmuje wszystkie informacje, które pojawiły się w 2016 roku. Całość dotychczas zamieszczanych treści można w każdej chwili znaleźć na poprzedniej stronie pod adresem http://archiwum.pozb.pl.

archiwum-pozb

Mamy nadzieję, że nowa, odświeżona strona przypadnie Wam do gustu.