Cztery medale Pucharu Polski Juniorów

Z czterema medalami: dwoma srebrnymi i dwoma brązowymi wrócili nasi juniorzy z Pucharu Polski, który odbył się w dniach 24-27.10.2019r. w Poznaniu.

Podopieczni trenera Krzysztofa Przepióry wykazali się dużą charyzmą i chęcią uzyskania medalu. „To bardzo dobry wynik uzyskany przez naszych chłopaków. Przy odrobinie szczęścia mogliśmy mieć dwa złota. Ale nie gardzimy tymi, ponieważ rywalizacja była ogromna” – tak podsumował start reprezentacji Podkarpacia w pucharze trener Przepióra.

Przypomnijmy, że medale z Pucharu Polski Juniorów przywieźli:
srebrny medal – 60kg. Sebastian Ptak Morsy Dębica
srebrny medal – +91kg. Szczepan Szmyd
brązowy medal 81kg. Krystian Kopeć Iryda Mielec
brązowy medal 69kg. Mateusz Kuś Stal Rzeszów

Gratulujemy  trenerom klubowym; Sławomirowi Łukasikowi Morsy Dębica, Jarosławowi Nieciowi i Pawłowi Rżanemu z Irydy Mielec oraz trenerom Stali Rzeszów Marianowi Basiakowi, Krzysztofowi Przepiórze oraz Bartoszowi Bocakowi.

W pucharze nie wziął udziału Gabriel Blezień Morsy Dębica, który w tym czasie wystąpił w międzynarodowym meczu bokserskim w Jaworznie.

Nadmienić należy, że pierwsze miejsca w kategorii 60 kg. zdobył Beniamin Zarzeczny, wychowanek Stali Stalowa Wola Boxing Team, obecnie trenujący i reprezentujący Skorpion Szczecin.

Wszystkim zawodnikom i trenerom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.