Międzynarodowy Puchar Karpat w Przemyślu 26-27.11.2022r.
Ponad 140 zawodników, kobiet i mężczyzn, wzięło udział w III Międzynarodowym Pucharze Karpat w Boksie w Przemyślu. Turniej został zorganizowany przez Podkarpacki Okręgowy Związek Bokserski przy współpracy z Przemyskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Zawody odbywały się pod honorowym patronatem marszałka województwa podkarpackiego Władysława Ortyla oraz prezydenta Przemyśla Wojciecha Bakuna. W turnieju brało udział aż sześć