Kategoria: 2022

Międzynarodowy Puchar Karpat w Przemyślu 26-27.11.2022r.

Ponad 140 zawodników, kobiet i mężczyzn, wzięło udział w III Międzynarodowym Pucharze Karpat w Boksie w Przemyślu. Turniej został zorganizowany przez Podkarpacki Okręgowy Związek Bokserski przy współpracy z Przemyskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Zawody odbywały się pod honorowym patronatem marszałka województwa podkarpackiego Władysława Ortyla oraz prezydenta Przemyśla Wojciecha Bakuna. W turnieju brało udział aż sześć

9 medali na Pucharze Polski U-13 i U-15 w Ciechocinku!

W Ciechocinku zakończył się I Puchar Polski U-15 i U-13. Startowało 239 zawodniczek i zawodników. Wśród najlepszych byli pięściarze i pięściarki, którzy zdobywali już medale Mistrzostwa Europy i Mistrzostw Polski, ale pojawiły się także nowe, utalentowane osoby w grupach kadetów oraz młodzików. Z Podkarpackiego Okręgowego Związku Bokserskiego na Puchar Polski  pojechało 19 zawodników z czego

Puchar Polski U-15 i U-13 Ciechocinek 2022

Ponad 270 zawodniczek i zawodników wystąpi w Pucharze Polski do lat 13 i 15, który od środy do niedzieli (16 – 20 listopada) odbędzie się w hali sportowej OSiR w Ciechocinku. Organizatorami zawodów są Polski Związek Bokserski Warszawa oraz Ciechociński Klub Bokserski Potężnie. Podkarpacki Okręgowy Związek Bokserski na Puchar Polski wyrusza w mocnym składzie z

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Mielcu

Podwójny wielki sukces odniesiony podczas Mistrzostw – organizacyjny i sportowy. Wielkie gratulacje dla MUKS Iryda Mielec za wzorową organizacje imprezy. To co zobaczyliśmy w Mielcu było przykładem jak należy organizować mistrzostwa centralne. Gratulacje również należą się przede wszystkim zawodnikom, którzy zdobyli 9 medali. Wicemistrzostwo Polski w kat. wag. +92kg zdobył Adam Ziomek z Wisłoka Rzeszów.