XVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w boksie - Podlaskie 2011

 

 Sokółka, 27 kwietnia - 3 maja 2011 r.

 46 kg      
  FINAŁ      
  MATERA Oskar - KOWAL Adrian 10-9
         
  1/2      
  DYWAL Grzegorz - MATERA Oskar 11-12
  PIETREWICZ Damian - KOWAL Adrian 7-16
         
  1/4      
  DYWAL Grzegorz
- KARYS Tomasz 10-4
  (Dolnośląskie)   (Świętokrzyskie)  
  MATERA Oskar
- PRZYBYŁOWSKI Patryk 13-12
  (Śląskie)   (Zachodniopomorskie)  
  PIETREWICZ Damian - BUDYS Patryk 9-3
  (Podlaskie)   (Pomorskie)  
  KOWAL Adrian - CIBOROWSKI Grzegorz 9-1
  (Lubelskie)   (Mazowieckie)  
         
         
 48 kg      
  FINAŁ      
  PRĄDZYŃSKI Patryk - NIEMCZYK Łukasz 13-10
         
  1/2      
  JUDIN Karol - PRĄDZYŃSKI Patryk 12-16
  MACKIEWICZ Wojciech - NIEMCZYK Łukasz 4-15
         
  1/4      
  SKARBEK Krystian
- JUDIN Karol 7-15
  (Świętokrzyskie)   (Lubelskie)  
  PRĄDZYŃSKI Patryk
- CIWIŃSKI Sonil 13-8
  (Pomorskie)   (Mazowieckie)  
  STRZESAK Adam - MACKIEWICZ Wojciech 11-12
  (Lubuskie)   (Podlaskie)  
  NIEMCZYK Łukasz - BUŁAT Michał 13-4
  (Dolnośląskie)   (Śląskie)  
         
         
 50 kg      
  FINAŁ      
  SZCZEPANIK Daniel - ŚLIWIŃSKI Dominik 5-19
         
  1/2      
  SZCZEPANIK Daniel - SKOCZYLAS Łukasz 12-8
  ŚLIWIŃSKI Dominik - BRASEL Adam 20-12
         
  1/4      
  JANKOWSKI Damian
- SZCZEPANIK Daniel 7-15 
  (Wielkopolskie)   (Śląskie)  
  KOZŁOWSKI Michał
- SKOCZYLAS Łukasz 8-14
  (Podlaskie)   (Lubelskie)  
  BERUS Igor - ŚLIWIŃSKI Dominik RSC I 
  (Świętokrzyskie)   (Kujawsko-Pomorskie)  
  GUZA Karol - BRASEL Adam 6-10 
  (Mazowieckie)   (Zachodniopomorskie)  
         
         
 52 kg      
  FINAŁ      
  POLSKI Paweł - KOSTKA Karol 7-7 
         
  1/2      
  POLSKI Paweł - MORDAK Mateusz 13-8
  KOSTKA Karol - ROGALSKI Piotr 9-6
         
  1/4      
  POLSKI Paweł - JARMOCIUK Maciej 16-3
  (Zachodniopomorskie)   (Podlaskie)  
  KOŁODZIEJCZYK Mateusz - MORDAK Mateusz 9-19
  (Kujawsko-Pomorskie)   (Świętokrzyskie)  
  KOSTKA Karol - GIBADŁO Maksymilian  13-7
  (Śląskie)   (Podkarpackie)  
  ROGALSKI Piotr - ŻMIJEWSKI Michał 6-3
  (Dolnośląskie)   (Mazowieckie)  
         
         
 54 kg      
  FINAŁ      
  TYMOSZ Damian - ŁAWICKI Dawid 8-13 
         
  1/2      
  DUSZYŃSKI Filip - TYMOSZ Damian 11-14
  ŁAWICKI Dawid - BLACHNIO Daniel 17-14
         
  1/4      
  DUSZYŃSKI Filip
- KWIATKOWSKI Damian 14-4
  (Zachodniopomorskie)   (Kujawsko-Pomorskie)  
  TYMOSZ Damian
- ADAMIEC Patryk 11-9
  (Lubelskie)   (Warmińsko-Mazurskie)  
  ADAMIEC Daniel - LAWICKI Dawid RSC I
  (Świętokrzyskie)   (Wielkopolskie)  
  NIEDŹWIEDZKI Rafał - BLACHNIO Daniel RSC III
  (Podlaskie)   (Śląskie)  
         
         
57 kg      
  FINAŁ      
  RACZEK Krystian - MILEWICZ Patryk 7-8 
         
  1/2      
  GÓRNIAK Bartosz - RACZEK Krystian 15-15
  MICAŁ Maksymilian - MILEWICZ Patryk 3-7
         
  1/4      
  RUTKOWSKI Stanisław
- GÓRNIAK Bartosz RSC II
  (Mazowieckie)   (Lubuskie)  
  FORMELA Alan
- RACZEK Krystian RSC I
  (Pomorskie)   (Małopolskie)  
  BALCERZAK Daniel - MICAŁ Maksymilian 7-7
  (Śląskie)   (Podkarpackie)  
  MILEWICZ Patryk - FERENC Kamil 9-6
  (Dolnośląskie)   (Podlaskie)  
         
         
 60 kg      
  FINAŁ      
  RUNOWSKI Patryk - HOLKA Kamil 15-9 
         
  1/2      
  KORAL Dariusz - RUNOWSKI Patryk RSC III
  HOLKA Kamil - TOKARZ Grzegorz 11-10
         
  1/4      
  KORAL Dariusz
- MACHNICKI Michał 6-4
  (Małopolskie)   (Dolnośląskie)  
  RUNOWSKI Patryk
- DELUGA Kamil 13-6
  (Pomorskie)   (Podlaskie)  
  RZEŹNIK Rafał - HOLKA Kamil 6-12
  (Lubelskie)   (Lubuskie)  
  ZEBALA Marek - TOKARZ Grzegorz 3-9 
  (Mazowieckie)   (Śląskie)  
         
         
 63 kg      
  FINAŁ      
  GÓRSKI Adrian - REMBECKI Sebastian 7-7 
         
  1/2      
  DUSZYŃSKI Łukasz - GÓRSKI Adrian 10-11
  REMBECKI Sebastian - WOŹNIAK Mateusz 14-6
         
  1/4      
  TEOS Sebastian
- DUSZYŃSKI Łukasz 11-17
  (Dolnośląskie)   (Zachodniopomorskie)  
  GÓRSKI Adrian
- GRUCHAŁA Piotr 7-7
  (Łódzkie)   (Kujawsko-Pomorskie)  
  CZERWIŃSKI Bartosz - REMBECKI Sebastian RSC III
  (Podlaskie)   (Małopolskie)  
  ANDRZEJEWSKI Krzysztof - WOŹNIAK Mateusz 4-14
  (Podlaskie)   (Mazowieckie)  
         
         
 66 kg      
  FINAŁ      
  GOLUŃSKI Dominik - CHMIELNICKI Cezary 3-13 
         
  1/2      
  GOLUŃSKI Dominik - OPALIŃSKI Norbert 9-6
  WYBRANIEC Mateusz - CHMIELNICKI Cezary 6-22
         
  1/4      
  GOLUŃSKI Dominik
- STAŃCZYK Kacper 8-4
  (Pomorskie)   (Mazowieckie)  
  OPALIŃSKI Norbert
- JANUSZKIEWICZ Kamil 8-4
  (Łódzkie)   (Podlaskie)  
  WYBRANIEC Mateusz - BARANOWSKI Adrian 19-14
  (Podkarpackie)   (Wielkopolskie)  
  CHMIELNICKI Cezary - WIKTOR Łukasz 13-4
  (Zachodniopomorskie)   (Świętokrzyskie)  
         
         
 70 kg      
  FINAŁ      
  BEDNAREK Kamil - DUBIEL Dominik 24-11 
         
  1/2      
  BEDNAREK Kamil - MULKOWSKI Dominik 13-10
  ROGALSKI Jakub - DUBIEL Dominik 9-11
         
  1/4      
  BACŁAWSKI Grzegorz
- BEDNAREK Kamil 5-13
  (Mazowieckie)   (Dolnośląskie)  
  WAWRUSZCZAK Kamil
- MULKOWSKI Dominik 4-9
  (Małopolskie)   (Pomorskie)  
  GENIUSZ Rafał - ROGALSKI Jakub RSC I
  (Podlaskie)   (Lubelskie)  
  DUBIEL Dominik - SENKO Dawid 14-7
  (Śląskie)   (Zachodniopomorskie)  
         
         
 75 kg      
  FINAŁ      
  KROKOS Karol - KIERMOZEK Tomasz 10-8 
         
  1/2      
  KROKOS Karol - IWIŃSKI Dawid 12-5
  KIERMOZEK Tomasz - SUROWIEC Błażej  
         
  1/4      
  KROKOS Karol
- ZAJCHERT Mateusz 13-6
  (Podlaskie)   (Wielkopolskie)  
  STANIOCH Łukasz
- IWIŃSKI Dawid 2-16
  (Zachodniopomorskie)   (Podkarpackie)  
  KIERMOZEK Tomasz - DACZKO Dawid 11-5
  (Mazowieckie)   (Warmińsko-Mazurskie)  
  MILCAREK Patryk - SUROWIEC Błażej 4-7
  (Pomorskie)   (Świętokrzyskie)  
         
         
 80 kg      
  FINAŁ      
  BARTOSZEWICZ Krystian - KULEWICZ Artur 21-17
         
  1/2      
  BARTOSZEWICZ Krystian - WAWRZYNIAK Konrad 20-9
  KULEWICZ Artur - ZAJĄC Michał 18-3
         
  1/4      
  BARTOSZEWICZ Krystian
- MARZEC Mateusz 9-1
  (Zachodniopomorskie)   (Śląskie)  
  GÓRSKI Kamil
- WAWRZYNIAK Konrad 2-23 
  (Podlaskie)   (Wielkopolskie)  
  KULEWICZ Artur - KRUPIN Paweł 9-5
  (Warmińsko-Mazurskie)   (Pomorskie)  
  ZAJĄC Michał - JĘDRYSIAK Michał 6-4
  (Małopolskie)   (Podkarpackie)  
         
         
 +80 kg      
  FINAŁ      
  PILARZ Dawid - KROL Daniel 10-12
         
  1/2      
  PILARZ Dawid - KANTOROWICZ Szymon RSC I
  KUCHAREWICZ Sebastian - KROL Daniel 9-17
         
  1/4      
  PILARZ Dawid
- WIŚNIEWSKI Kamil RSC I
  (Warmińsko-Mazurskie)   (Dolnośląskie)  
  KANTOROWICZ Szymon
- WRUCHA Kacper RSC III
  (Śląskie)   (Podkarpackie)  
  KUCHAREWICZ Sebastian - PANEK Jakub RSC II
  (Podlaskie)   (Małopolskie)  
  KROL Daniel - GLINIECKI Emanuel 11-10
  (Zachodniopomorskie)   (Pomorskie)  
         
         

 

Liczba komentarzy: 9

STARY 2011-04-29 20:54:18
DOLNOŚLĄSKIE

El 2011-04-30 23:00:52
bravo BKS GORZÓW

XXL 2011-05-01 12:56:05
DKB Dzierżoniów pozdrawia.

kibic 2011-05-01 14:21:45
Skąd te wyniki?chyba z powietrza.Punktacja nie zgadza się z rzeczywistością

Admin 2011-05-01 14:30:20
Które wyniki są błędne? Zweryfikujemy. Proszę o podanie konkretnych zastrzeżeń.

kibic 2011-05-01 14:34:05
Kostka-Gibadło 13-7,taki wynik był na bokser org,no chyba że tam się pomylili pozdro

Admin 2011-05-01 14:39:30
ten wynik jest z artykułu na Nowiny24. Jak tylko PZB poda te wyniki, to poprawimy.

Google

Suwalczan 2011-05-01 19:18:06
osir suwałki za rok Kamil będzie lepiej ;)

mały 2011-05-02 13:08:37
na yutube jest ta walka i faktycznie 13-7

Kalendarz 2012

Sponsorzy

Patroni Medialni

Liczba wizyt

  • 253349